10 кроків до життя в любові

Про це мало говорять. Цю інформацію тримають в таємниці. Бо всі навколо хочуть, аби ви боролись за краще життя. Вони хочуть навʼязати вам власні цінності з меркантильних причин. 
Натомість ми пропонуємо дізнатись справжній секрет щастя. Лише 10 пунктів тексту, наприкінці яких ви відчуєте значні зміни.
Ось вони.
Приготуйтесь!

Illustration

Крок перший

Зрозуміти, для чого вам партнер/родина. Не варто шукати пару лише тому, що колись батьки сказали, нібито так має бути. Чи тому, що суспільство змушує кожного пройти традіційний шлях «навчання – робота – одруження – дитина – пенсія». Може, вам потрібен друг для подорожей? Чи для моральної підтримки? А може, вам зовсім не потрібна інша людина? Будь-який варіант — норма.

Illustration

Крок другий

Перестати думати, що всі навколо люблять один одного й лише ви самотні. По-перше, це не так навіть з точки зору статистики. Навколо нас повно різних людей. Хтось щасливий у шлюбі, хтось — нещасний. Хтось знайшов себе в самотності, а інші знаходяться в постійному пошуку тощо. По-друге, якщо вам сумно від того, що всі навколо нібито в парі, варто просто придивитись до світу та різних людей.

Illustration

Крок третій

Не зважати на рекламу, де всі щасливі, кохають одне одного і навʼязують певні рольові моделі. Особливо велика хвиля «рекламного кохання» накриває нас в лютому. Насправді світ вже починає усвідомлювати, що бренди займаються так званим «токсичним маркетингом». Бо націлені на закоханих рекламні кампанії пригнічують стан тих, хто в цей час не має поруч партнера. Закоханим знижки, а незакоханим — депресія. Одного разу це припиниться, обіцяємо 🤞

Illustration

Крок четвертий

Спробуйте зменшити вплив Інстаграму на ваше життя. Більшість соцмереж може пригнічувати нас, проте Інстаграм — це найсильніший депресант з концентрацією показного щастя, кохання, багатства, краси, успіху… Наш мозок не ділить все це щастя між сотнями людей, на яких ми підписані. Натомість він створює загальний образ всесвітнього щастя, яке начебто недоступно лише нам. Але це хибний образ, який сильно шкодить нам.

Illustration

Крок пʼятий

Розберіться з питанням «Чому я гірший за інших?».Дехто вважає, що він не такий красивий, як інші. Дехто впевнений, що не такий розумний. Не такий талановитий. Не такий цікавий… Сотні, тисячі цих «не таких» щодня заморочують нам голову й змушують приймати поразки раніше, ніж вони трапляються. «Ця дівчина ніколи не подивиться на такого як я, тож не буду навіть знайомитись» або «Тут працюють такі розумні люди, що я навіть не буду надсилати резюме — все одно не візьмуть». Ці думки роблять щастя недосяжним. Їх треба прибрати. Можливо, разом зі спеціалістом.

Illustration

Крок шостий

Цікавтесь людьми та проявляйте до них доброту. У вас може бути безліч друзів та знайомих, але чи знаєте ви їх насправді? Чим вони цікавляться? Які в них бажання та мрії? Який фільм вразив їх найбільше в житті? Яка в них улюблена їжа? Дізнаватись про людей навколо — це не лише значне розширення кругозору, але й прокачування навички соціалізації. Люди обожнюють, коли ними щиро цікавляться. Це найшвидший і найдієвіший спосіб познайомитись з цікавими людьми, знайти друзів і, врешті, кохання. 

Illustration

Крок сьомий

Пробуйте нове: що більше, тим краще. Важливо памʼятати, що нас ніхто не змушує нічого робити. Якщо якась діяльність вам не подобається, залиште її, шукайте те, що справді принесе щастя. Багато соціологів сходяться у думці, що справжнє щастя людини знаходиться в процесі діяльності, а не в результаті. Якщо вам не подобається процес, вам ніколи не задовольнитись результатом. Вчиться малювати, грати на інструментах, вʼязати, шити, водити машину, плавати в басейні, розказувати жарти, писати блог… І кидайте, якщо не подобається. Шукайте своє щастя в процесі.

Illustration

Крок восьмий

Ставте цілі не лише в роботі, але й в інших сферах життя. Альберт Ейнштейн казав: «Якщо ви хочете прожити щасливе життя, привʼязуйте його до цілей, а не до людей чи речей». Знаєте, люди приходять в життя та йдуть з нього. Речі втрачають привабливість, бажаність та загалом необхідність. Проте ваші цілі — це щось постійне та лише ваше. Дізнайтесь, чого ви хочете від життя і тоді ви завжди знатимете, куди рухатись. Поставте цілі в особистому житті, карʼєрі, подорожах, навчанні тощо. І тоді ви точно знатимете, що робити, аби бути щасливим.

Illustration

Крок девʼятий

Піклуйтесь про своє тіло. Подумайте про своє тіло, як про вашу єдину довічну оселю. Ви можете змінювати будинки та квартири, але тіло змінити поки що неможливо. То скільки років і з яким самопочуттям ви б хотіли прожити в ньому? Люди звикли забивати на себе, на стан свого здоровʼя. Якось так воно буде, гадають вони. Проте коли у вас щось регулярно болить чи турбує, це дуже відволікає від всіх інших справ. На щастя часу вже не залишиться…

Illustration

Крок десятий

Піклуйтесь про свій розум. Щастя — в голові. І так, всім людям без винятку потрібен психолог. Бо недостатньо просто виговоритись бармену в один із сумних вечорів або прочитати десяток книг на тему психології. Лише спеціаліст зможе правильно побудувати розмову, допомогти знайти глибинні емоції, віднайти справжні сенси та розібратись загалом у надскладних людських роздумах. Ми не хворі та не божевільні. Ми просто не завжди розуміємо самі себе, і це не дає нам бути щасливими.

Справжня любов — це ви

Ці 10 порад мають стати у нагоді кожній людині, яка деколи сумнівається у собі, відчуває себе дещо пригнічено, якій подекуди здається, ніби все погано й краще вже не буде. Бо це не так. Ви прекрасні й на 100% варті кохання.

Illustration

Якщо ви просто зараз відчуваєте постійну тривожність, смуток, пригніченість, маєте думки завдати собі шкоди тощо, будь ласка, не зволікайте та зверніться до спеціаліста найближчим часом. Також цілодобово працює всеукраїнська гаряча лінія психологічної допомоги за номером 7333, в чаті на сайті lifelineukraine.com або в месенджері Фейсбука чи у Телеграмі. Усі розмови анонімні та безкоштовні.