Дещо краще за ZOOM

Тицяйте на картинку, щоб перейти до сервісу

Illustration

Аналітики з Gartner визнали Webex кращим додатком для проведення нарад: він максимально сек’юрний, тому ідеально підходить для фінансових, юридичних та інших великих компаній. Ви взагалі чули про Webex? А тим часом це, можливо, найкраще рішення для ваших дзвінків. 

Illustration

Абсолютно безкоштовно ви можете проводити дзвінки до 30 осіб. Окрім того, у додатка є цікава функція трансляції відеодзвінка в YouTube. А ще у ньому автоматично генеруються субтитри (поки що — лише при розмові англійською, проте ви завжди зрозумієте своїх зарубіжних колег).

Illustration

Чудовий та серйозний додаток! У безкоштовній версії є все, що необхідно для ділової зустрічі: можливість залучити до 25 учасників (ліміт зустрічі — 30 хвилин), запис дзвінків, лазерна указка, «маркерна дошка» та інші функції. 

Illustration

У цьому сервісі можна зробити конференцію на тисячу учасників! Навіть якщо ви працюєте в Google, у вас є можливість провести летючку для всіх співробітників компанії.

Illustration

Тут ви можете використовувати AR-маски під час дзвінків. Якщо вам не страшно побачити боса у вигляді Великоднього кролика — чому б і ні. Та якщо серйозно, ніхто не придумав нічого кращого за месенджери для швидких дзвінків колегам.

Дещо краще за просто дзвінки

Illustration

Nvidia показала нейромережу Maxine для «виправлення» обличчя під час відео­дзвінків. Вона вміє виправляти погляд (аби очі дивились у камеру) чи покращувати зображення. Просто ВАУ. І відкрито early access.

Illustration

А це працює Krisp — додаток для ZOOM, який дозволяє позбавитися небажаних шумів під час відеодзвінків. Це просто must-have, якщо не хочете грати у наше конференц-бінго.

Illustration

Не зовсім зрозуміло навіщо, але у Circles ви можете перетворити квадратики з обличчями у ZOOM на кружечки. Та головне: цей додаток дозволяє відкрити відеодзвінок у окремому віконці та займатися ще чимось паралельно. 

Illustration

У Canva можна створити власні фони для відеодзвінків. Наступного разу точно здивуєте колег картинкою за вашою спиною. Або можна не паритись та скачати наші авторські фони.