Вітаємо у кіберпанку 2021!

Бажаємо наступного року знайти баланс між онлайном та офлайном. Щоб працювати все ще можна було віддалено, а виїжджати вже можна було куди завгодно!

Новорічний діджитал-бокс

Офлайнові події змінити не в наших силах, проте полегшити життя наших клієнтів в онлайні ми можемо! Саме тому ми вирішили відмовитись від стандартних подарунків та розробили цей діджитал-бокс. 
Нижче ви знайдете 4 набори різних діджитал-штук. Одні допоможуть приборкати онлайн-презентації, інші позбавлять стресу, а треті... Ну, це сюрприз. Гортайте вже швидше далі, щоб дізнатись!

Обирайте набір, який потрібен цієї миті:

icon

«Офісний ранок»

1. Щоб швидше чатитись2. Для робочого настрою3. Щоб чіткіше працювалось

icon

«Конференц-кол»

1. Щоб бути оригінальним2. Щоб дзвінок був веселим3. І ще дещо корисне

icon

«Обідня перерва»

1. Для смачних перерв2. Щоб не боліла спина3. Аби зайняти себе чимось

icon

«Після роботи»

1. Щоб зняти стрес2. Для отримання лайків3. Та щоб настрій був

«Офісний ранок»

Цей набір допоможе налаштуватись на роботу та стати продуктивнішим за колег. 

 • Illustration

  Стікерпак для колег

  Щодня одне й те саме: «Ок», «АСАП», «Погоджено»... Ви теж вже втомились писати ці фрази у кожен чат? Ми все виправили! Завантажуйте наш стікерпак для Телеграму та спілкуйтесь з колегами швидше.

 • Illustration

  Штучна заміна офісу

  Для усіх, хто залишається на віддаленій роботі, але сумує за офісом, ми створили штучний офіс! Дуже зручно: вмикаєте це відео на 8 годин і поринаєте у чарівний світ офісних звуків...

 • Illustration

  Сервіси для бусту продуктивності

  Як працювати менше, а робити більше? Зібрали найкорисніший топ сервісів, щоб ви були майстрами таймтрекінгу, володарями созвонів, месниками прокрастинації.

«Конференц-кол»

А цей набір покаже всім у Зумі, хто тут майстер онлайн-коференцій. 

 • Illustration

  Конференція зі стилем

  Ніщо не вічне, окрім стіни, на фоні якої ви проводите конференц-коли з колегами. Тепер майже всі програми дозволяють змінювати зображення на фоні, тож беріть наші — вони ексклюзивні та відпадні!

 • Illustration

  Конференц-бінго

  Оце сидиш, слухаєш колег, а сам ці типові фрази вже наперед знаєш кожну... Що робити? Грати у конференц-бінго! Тицяйте на кнопку, збирайте 5 слів чи звуків у ряд під час дзінка та вигравайте щось, що самі схочете ;)

 • Illustration

  Технічно досконалі дзвінки

  За останній рік світ навчився перетворювати будь-який домашній ноутбук на справжній кол-центр. Спеціальні сервіси роблять дзвінки ідеальної якості, а ми їх зібрали в одному списку, щоб ви були тим самим найчіткішим колегою.

«Обідня перерва»

Ось уже обід, а там і до вечора не далеко... З цим набором час промайне непомітно.

 • Illustration

  Обіди здорової людини

  Між офісним працівником та здоровим харчуванням — прірва з фастфуду, пиріжків та літрів кави. Ми по собі знаємо, як важко змусити себе нормально їсти, коли все навколо палає. Тому надаємо першу їстівну допомогу!

 • Illustration

  Розминаємось трендово

  Як то кажуть в інтернеті, ми шаримо за ТікТок. А ще за те, щоб ваша спина та шия не боліли через 8 годин сидіння перед монітором. Відкривайте нашу трендову розминку та рухаймось разом!

 • Illustration

  Ігри на свіжому опенспейсі

  Якось один наш колега на роботі забув зібрати врожай на фермі й після цього ми його ніколи не бачили... Не знаємо, чи це все пов'язано, але зібрали для вас список офісних ігор, що точно кращі за залипання у смартфоні.

«Після роботи»

Усе! Годі! Напрацювались! Хапайте набір для чудового вечора та розслабляйтесь.

 • Illustration

  Кіт-антистрес

  Робота скінчилась, тепер весь вечір лише для вас... Для вас та кота! Видихайте, розслабляйтесь та гладьте нашого кота — він на 100% гіпоалергенний та на 1000% заспокійливий.

 • Illustration

  Інста-масочний режим

  Усі справи на сьогодні перероблені, але ж не всі сторіси запощені! Ми це точно знаємо, бо ще не бачили у ваших сторісах реакцію на нашу масочку. Кидайте все та біжіть проходити наш інста-тест!

 • Illustration

  Новорічний плейлист

  У вас в команді є відповідальний за новорічний плейлист на корпоративі? Чи всі включають, що захочуть, і серед «вовчиць» вже не розібрати слів? Качайте собі наш новорічний плейліст та влаштуйте всім нормальне свято.

Веселих діджитал-свят!

А поки ви відпочиваєте та святкуєте, наш таймер працює. Якщо колеги кажуть «Давайте вже після свят», а ви не знаєте, коли це саме, просто скористайтесь цим таймером. 
До «післясвят» залишилось:

0Days
0Hours
0Minutes
0Seconds