Обіди здорової людини

Illustration

Зроби мікрохвильовку своїм другом

Мікрохвильовка — це мозковий центр офісу. Ніхто з ваших колег не вміє виконувати стільки різних задач, як ця маленька залізна коробочка. При належному рівні фантазії та вмінні користуватись у мікрохвильовці можна: зварити пасту / картоплю / пельмені тощо, підсмажити омлет, приготувати міні-піццу, зробити парову курку… Кількість варіацій страв нескінченна, а за часом займає від 10 до 20 хвилин.

Збери запас соусів

Як відомо, будь-яка їжа стає смачнішою, якщо залити її майонезом. Одне погано: майонез — це тонна цукру, солі та інших непізнаних речовин. Тому наша порада: заховати десь на офісній кухні (вдома так теж можна) кілька ємностей з оливковою (чи будь-якою іншою) олією, бальзаміком, соєвим, устричним чи іншим соусом, який вам до смаку. І ось вже набір овочів перетворюється на вишуканий салат, а «мівіна» — на італійську пасту. 

Illustration
Illustration

Не їж на робочому місці

Будь ласочка, де завгодно, тільки не там! І не треба ховати в робочому столі шоколадку про всяк випадок, або горішки, родзинки чи інші калорії. Бо все це неодмінно механічно відправляється до рота. Ні, ні та ні: робота — окремо, їжа — окремо. Якщо на їжу немає часу, отже щось не так із робочим графіком чи навантаженням. Варто розібратись саме з цим, а не лишати себе часу на нормальний обід. 

Склади базове меню

Так, це надзвичайно важко. Треба приділити хвилин 30, аби посьорчити якісь рецепти, згадати свої улюблені продукти та зрозуміти, що з них взагалі можна зробити в умовах офісного життя. Але ці зусилля окупляться вже за тиждень. Бо чому нам простіше замовити доставку чи піти у найближчу «Пузату хату»? Мозок відмовляється вигадувати будь-що, коли голодний. Варто один раз скласти меню, і більше той мозок не відкрутиться. 

Illustration
Illustration

Завжди пам’ятай про воду

Кожному офісному працівнику життєво необхідний величезний (щонайменше півлітровий) кухоль. Набрав води, поставив перед собою та непомітно для себе п’єш паралельно з роботою. Так можна не лише привчити себе випивати щоденну норму води, але й зав’язати нарешті з солодкою газировкою, нескінченним потом кофеїну з кави та чаю, а ще головним болем через зневоднення, тмяною шкірою, темними колами під очами й ще сотнею причин скорочення життя.